تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر/1خواب/تکواحدی/منتظری

60متر/1خواب/تکواحدی/منتظری

11 ماه پیش در دیلمان

متراژ
60
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬833٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1

⛔️❌فرصت استثنایی جهت خرید ملک ❌⛔️

✅60متر
✅1خواب
✅طبقه سوم
✅سند تک برگ (آماده انتقال)
✅امکان رهن تا 500 میلیون
✅قابلیت دریافت وام و تسهیلات تا 1/000 میلیارد
---------------------------------------------------------------------------------------
⬅️بازدید === پایان جستجوها➡️

❌جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ❌

⛔️فایل های مشابه مناسب با بودجه شما موجود میباشد⛔️

( مشاور شما : خانم محمدی )