تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر 2خواب بازسازی شده دوکله نور (فردوس غرب)

60متر 2خواب بازسازی شده دوکله نور (فردوس غرب)

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
114٬166٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
___________________[Mosayeb]_________________

یک فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری و سکونت
واحد نقلی به قیمت رسیده

60متر 2خواب
همراه با پارکینگ و انباری سندی
بالکن قابل چیدمان

به همراه پاسیو اختصاصی (قابل تبدیل به 3خواب)

مالک فروشنده واقعی

-----------------------------------------------------------------------
ملک مبلغ 600 میلیون در رهن مستاجر میباشد
قابلیت اخذ وام تا 500 میلیون

مبلغ مورد نیاز برای داشتن این ملک بینظیر ؛ 5750

مشاور و همراه شما ؛ مصیب

اعتبار ما ، اعتماد مشتریانمان است ....