تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر/ سنددار/ طاهری

60متر/ سنددار/ طاهری

2 سال پیش در دورود

متراژ
60
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬333٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
2
درود و عشق و لبخند به روی ماهتون همراهان گرانمهرم با معرفی یک فایل نقلی در خدمتتون هستیم با امتنان
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
✅️پذیرایی 24 متر
✅️خواب 12 متری
✅️سندتک برگ
✅️عقد قرارداد با حضور مشاور حقوقی
✅️دادن رهن و اجاره ملک با بهترین شرایط ممکن تعهد ما به شما
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
♻️جهت مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر از این فایل و فایل های مشابه لطفا تماس بگیرید.

❇️ساعت پاسخگویی تا قبل از 8شب

♻️از اولین تماس تا آخرین امضا در کنارتان هستیم با امتنان

❇️مشاور دپارتمان تخصصی املاک جاکار:
سرکار خانم بارانی

♻️آدرس املاک:
بر بلوار امام علی پایین تر از کانون امام علی