تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر فول امکانات کلیدنخورده گذر دریا بدون مشابه

60متر فول امکانات کلیدنخورده گذر دریا بدون مشابه

2 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
4٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
77٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
یک تماس تا پایان جستجوی شما...

⚡⚡⚡کلید نخورده⚡⚡⚡
سند تکبرگ آماده محضر

✅60 متر
✅طبقه دوم
✅تک واحدی
✅متریال درجه یک
✅تاپ لوکیشن

_______امکانات واحد________

.انباری (4متر)

خوش نقشه

دسترسی نزدیک به فضای سبز و اماکن مرکز خرید✅

قیمت واحد با پارکینگ 4/800