تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه60متر مغازه تجاری حاشیه حسابی لوکیشن

60متر مغازه تجاری حاشیه حسابی لوکیشن

1 سال پیش در مشهد

متراژ
60
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
8٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬833٬000 تومان
"مشاور وهمراه شما خانم بهمدی"
____________________________________________________
*لوکیشن عالی مناسب برای هر کسب و کاری*

دارای امتیازات
اب
برق
گاز
پکیج رادیات
درب رولاپ
کف سرامیک 80*80

____________________________________________________
"کارگزاری ملکان