تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر1خواب/تحویل تیرماه/فوول

60متر1خواب/تحویل تیرماه/فوول

2 هفته پیش در شادمهر

متراژ
60
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏16,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏270,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⭐️⭐️⭐️ شادمان_دریان نو⭐️⭐️⭐️

60متر✅️✅️✅️✅️
1خواب ✅️✅️✅️
طبقه سوم✅️✅️✅️✅️✅️✅️
آسانسور✅️✅️✅️✅️
انباری✅️✅️✅️✅️
کلید نخورده✅️✅️✅️✅️

⭐️⭐️⭐️تنفس 10درصد از کل مبلغ ⭐️⭐️⭐️

پذیرایی مربع مستطیل ✅️✅️✅️✅️
نقشه بینظیر ✅️✅️✅️✅️
تراس✅️✅️✅️✅️✅️
امکان رهن تا 2 میلیارد✅️✅️✅️
تحویل برج 4✅️✅️✅️✅️✅️

⭐️⭐️⭐️ فایل 100٪شخصی ⭐️⭐️⭐️

لوکیشن عالی ✅️✅️✅️✅️
مناسب سکونت و سرمایه گذاری✅️✅️✅️
فروشنده واقعی و آماده ی قرارداد✅️✅️✅️✅️✅️
پایان جستجو ✅️✅️✅️✅️✅️✅️
مناسب خانواده✅️✅️✅️✅️
غرق در نور ✅️✅️✅️✅️
دسترسی به مترو و BRT ،تره بار و مراکز خرید ✅️✅️