تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر2خواب/فول بازسازی/سالن پرده خور/روبه آفتاب

60متر2خواب/فول بازسازی/سالن پرده خور/روبه آفتاب

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
« آگهی کاملا واقعی »
« مالک فروشنده واقعی »

« سند تک برگ شخصی »
« پرداختی خوب شامل تخفیف »

60 متر 2خواب
طبقه سوم
« انباری و بالکن »
« جای پارک زیاده در این محدوده »

مناسب سرمایه گذاری
0 تا 100 بازسازی و دیزاین لوکس شده

سالن پرده خور ☀️
اتاق خواب ها پرده خور روبه آفتاب ☀️

قدرالسهم دار
نما سنگ مشاعات بسیار تمیز

« نقدینگی 3500 »
« قابلیت وام 800 میلیونی »

بدون مشابه قیمتی در کل منطقه 5
برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ☎️

مهدوی
املاک رادمان