تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متری/تهاتر با ملک کرج و تهران/منطقه22

60متری/تهاتر با ملک کرج و تهران/منطقه22

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1403
قیمت کل
1٬087٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬116٬000 تومان
طبقه
3
⚜️ به نام خدای پیوسته مهربان ⚜️
      
مفتخریم به معرفی مدرن ترین پروژه منطقه
         ⭐️ شاه سازه ای مجلل در قلب منطقه⭐️

✴️با پیش پرداخت ا  میلیاردو 87میلیون  + اقساط بلند مدت ✴️

✅️مستقیم از تعاونی بدون پرداخت کمیسیون
✅️تمام نقل و انتقالات در دفتر تعاونی
✅️زمین دارای پلاک ثبتی قابل استعلام
✅️امکان اعطای وام

⭕️ 60 متر (35 متر مسکونی +  5 متر تجاری)
⭕️لابی هتلینگ و لابی من 24 ساعته
⭕️با تمامی امکانات روز و لوکس
⭕️سیستم سرمایشی داکت اسپیلت
⭕️سیستم گرمایش کفی

✴️ ارزش سهام تجاری در این منطقه 5 برابر سهام مسکونی است✴️

    ⬅️"قابل تهاتر با ملک تهران و کرج"➡️

☎️تماس= اطلاعات = افزایش سرمایه
✅️ کارشناس مستقیم تعاونی : خانم ابراهیمی ✅️
⏰️ساعات پاسخگویی  از ☀️  10 صبح الی 22
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اتحادیه انبوه سازی مسکن شهرستان تهران