تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متری / جلیلی،آقایاری / پارکینگ،بالکن

60متری / جلیلی،آقایاری / پارکینگ،بالکن

2 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬510٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬166٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❤﷽❤️
❗❗❗لطفا با دقت بخوانید❗❗❗
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
⭐فاصله تا مترو و بی آر تی 4 دقیقه
⭐⭐پارکینگ سندی غیر مزاحم
⭐⭐⭐دسترسی به خ ابوذر و عسگری
⭐⭐⭐⭐دسترسی مراکز خرید
⭐⭐⭐⭐⭐محلیت فوق العاده خوب
✅1100 وام خانواده بدون ضامن✅
شرایط :1 فرزند زیر 20 سال
✅1200 وام خانواده بدون ضامن✅
شرایط : 2 فرزند زیر 20 سال
✅960میلیون وام زوجین بدون ضامن✅
✅560میلیون وام فردی بدون ضامن✅
✅قابلیت300تا400میلیون✅
️کارشناس منطقه️
امیرمحمد اکرامیان