تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متری دوخواب مستر فول امکانات +سندتک برگ

60متری دوخواب مستر فول امکانات +سندتک برگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1403
قیمت کل
2٬156٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬933٬000 تومان
طبقه
9
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
12
پروژه ی سند دار منطقه سندتک برگ(شش دانگ)
⬅️نقل و انتقال دردفتر اسناد رسمی کشور
⬅️تحویل 36ماهه با ذکر 20درصد ضرر زیان ✔️
⬅️پلاک ثبتی قابل استعلام از شهرداری✔️
⬅️دارای سود مشارکت 15درصدی
⬅️قابل تعویض و تهاتر با ملک و خودرو
⬅️وام بدون ضامن +اقساط بلند مدت✔️
⬅️با سابقه 22ساله در زمینه فروش ملک ✔️

امکانات پروژه هتلینگ 5ستاره
استخر.سینمای اختصاصی،لابی مجلل و لابی من
24ساعته،سوتا،مهدکودک با سیستم
مانیتورینگ،جکوزی ،باشگاه مجهز و بروز،رینگ پیاده
روی،کارواش،خشکشویی و …

محسنی کارشناس رسمی تعاونی
9 تا 11
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک تعاونی مجتمع مجلل گالریا

مجتمع مجلل گالریا ، سرمایه ای به وسعت یک رویا