تائید
فروش مسکونیآپارتمان61 متر خوش نقشه*شاخه اصلی*فلکه اول فردیس

61 متر خوش نقشه*شاخه اصلی*فلکه اول فردیس

1 سال پیش در فردیس

متراژ
61
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬895٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬065٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
⚜️دپارتمان مهندسین و مشاورین کارو Karo⚜️

#فردیس_بین فلکه اول و سه راه حافظیه

61متر یک خواب
لوکیشن قوی
سالن خوش چیدمان
واحد تمیز و مرتب
حیاط خلوت بزرگ (قابل چیدمان)
پارکینگ به صورت (مشاع صد درصدی )
سند تک برگ آماده انتقال
نما سنگ مشاعات تمیز
قابلیت رهن تا 300
زیر قیمت منطقه *مالک فروشنده واقعی*

جهت بازدید و توضیحات بیشتر لطفا تماس بگیرید.
_______________________________________________
آدرس دفتر:قریشی شمالی_برج آوین سنتر_طبقه5

مشاور : نساجی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

امیرحسین نساجی املاک کارو

آژانس املاک کارو

صداقت قدم اول هر کاری ، ولو به ضررمان باشد .