تائید
فروش مسکونیآپارتمان61 متر واحد/فول دیزاین/نما و مشاعات

61 متر واحد/فول دیزاین/نما و مشاعات

2 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
5٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
97٬540٬000 تومان
طبقه
4
فردوس غرب
              ⚜️ساختمانی ساکت و بی سرو صدا⚜️
             8 واحدی
            سالن پرده خور(غرق در نور)
☑فول امکانات(پارکینگ.انباری. اسانسور)             
                نما گرانیت
              ✅️ خوش قیمت ترین واحد منطقه✅️
               مناسب سرمایه گذاری و سکونت
               بدون ضعف لوکیشن
               سند تک برگ آماده انتقال
           ✨️    قابلیت رهن تا 600م✨️
              ✨️ قابلیت دریافت وام تا 650م✨️

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
                         ⚜مشاور تخصصی منطقه:قاضی⚜