تائید
فروش مسکونیآپارتمان61 متر /ویو دار /نوساز کلید نخورده / سالن پرده خور

61 متر /ویو دار /نوساز کلید نخورده / سالن پرده خور

2 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
8٬540٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
واحد بسیار عالی برای سرمایه گذاری /
ساختمان برند و بنام منطقه
ورودی از لابی

61 متر 1خواب /ویو ابدی/خطی رو به آفتاب
کلید نخورده /آماده دفتر خانه

بسیار خوش نقشه و زیبا بدون هیچ پرتی
سالن مربع قابلیت چیدمان عالی
آشپزخانه دلباز با کابینت دلخواه مشتری
اتاق خواب 12متری مربع دارای مستر و کمد دیواری

امکانات:
پارکینگ
انباری
بالکن
2لاین آسانسور
لابی
سرایداری مقیم

قابلیت دریافت وام تا 900 میلیون
قابل رهن تا 900 میلیون

امکان خرید پارکینگ اضافه با قیمت بسیار مناسب

امکان انتخاب واحدهای دیگر با متراژهای مختلف در صورت نیاز شما در ساختمان

تماس جهت بازدید