ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
61متر 1خواب/ آفتابگیر/واحد ارزنده بازار/تراورتن
61متر 1خواب/ آفتابگیر/واحد ارزنده بازار/تراورتن
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
61
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
6٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬918٬000 تومان
طبقه
5
⚜️یک واحد سرمایه گذار گذاری در قلب منطقه 5⚜️
:::::::::فرصتی تکرار نشدنی ::::::::::
⚡️مشخصات واحد:
⬅️:61متر 1خواب
〽️آخرین بازدید شماست〽️
♈️برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید♈️
⚜️محمد پارسا⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت