تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر/1خواب/فردوس غرب

61متر/1خواب/فردوس غرب

2 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
6٬360٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬262٬000 تومان
⭕خریدی استثنایی ⭕
⚜️61متر
⚜️1خواب
⚜️مشاعات بسیار تمیز
⚜️یکی از لوکس ترین سازهای منطقه 5
⚜️محوطه درختکاری شده
⚜️ملک تخلیه میباشد
،