تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر 2خواب 2کله نورگیر فرمانداری

61متر 2خواب 2کله نورگیر فرمانداری

1 سال پیش در شهریار

متراژ
61
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬262٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
به نام ایزد منان
پازل اسون ترین راهشه..
____________________________
61متر
2خواب
سند تک برگ
46متر قدالسهم
عالی برای سرمایه گذاری و زندگی
در بهترین لوکیشن فرمانداری
______________________________
عکس ها متعلق ب واحد نمیباشد
برای بازدید تماس بگیرید

⭕️زیر قیمت ترین ماک هارو از ما بخواهید⭕️

⭕️واحدهای دیگر با نقدینگی های متفاوت و متناسب با بودجه ی شما موجود است⭕️

7سال سابقه درخشان در زمینه..
خرید و فروش واحد های مسکونی،واحد اداری ،تجاری
مشارکت در ساخت،باغ ویلا و عمارت،بازسازی،زمین مسکونی و تجاری و صنعتی..