تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر/2خواب/پارکینگ سندی/دنیامالی/فاز 1 اندیشه

61متر/2خواب/پارکینگ سندی/دنیامالی/فاز 1 اندیشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬409٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✅کارشناس فروش آقای جهانبانی
✅با وام و رهن ملک سند دار بگیرید
✅اندیشه بورس سرمایه گذاری و سکونت ملکی در غرب استان تهران
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✅61متر/2خواب/روبنما/تراورتن/
✅بهترین لوکیشن در دنیامالی
✅2خواب تخت خور و پرده خور
✅پرکابینت/گاز رومیزی/هود
✅پارکینگ سندی/انباری/مشاعات عالی
✅درب ضد سرقت/زیباسازی شده
✅خوش نقشه و مناسب نوع چیدمان
✅سند تک برگ شش دانگ
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✅اخذ 640میلیون وام با کارگذار املاک
✅رهن 310میلیون به عهده املاک
✅نقدینگی لازم=1میلیاردو 550میلیون
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✅به این آگهی اکتفا نکنید انواع ملک سند تک برگ شش دانگ در متراژ مختلف با سلیقه ی شما موجود میباشد کافیست تماس بگیرید.