تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر/2خوابه/فول امکانات/خوش جنوبی/کوچه صادقی

61متر/2خوابه/فول امکانات/خوش جنوبی/کوچه صادقی

1 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬295٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✔✔✔✔✔✔ املاک طاها ✔✔✔✔✔✔

❗حس خوب مالکیت ❗

⚜قابلیت دریافت وام زوجین : 960 میلیون
⚜قابلیت دریافت وام انفرادی : 560 میلیون
⚜قابلیت رهن تا : 600 میلیون

⚜61متر
⚜2خوابه
⚜18سال ساخت
⚜نما سنگ

⚜حمام مستر
⚜خوش نقشه
⚜نورگیرعالی
⚜دسترسی عالی به مترو و BRT

⚜دسترسی عالی به خدمات شهری و رفاهی
⚜دربهترین کوچه منطقه 10(کوچه صادقی)
⚜پارکینگ - انباری - بالکن - کابینت mdf
⚜مشاور شما در حوزه مسکن : مرواریدی

❗آدرس املاک طاها :
نواب - محبوب مجازغربی - پلاک 388