تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر/باغ فیض/موقعیت سرمایه گذاری

61متر/باغ فیض/موقعیت سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬442٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
61متر
بهترین شرایط سرمایه گذاری
امکان دریافت وام تا 920 میلیون
امکان رهن تا 600میلیون

مشاور شما در امور سرمایه گذاری و املاک منطقه 5 شکاری
دپارتمان پلاک

#فروش #پونک #اشرفی #دوخواب #سیمون #بلیوار #خوش #نقشه #پارکینگ #انباری #آسانسور #سرمایه #گذاری #نورگیر #بازسازی #فایل #واحد #شخصی #آپارتمان #باکس #آبشناسان #امکانات #منطقه5 #همیلا #بلوارصبا #آفتابگیر #خرید #تراورتن #ستاری