تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر/تک خواب/پرده خور/ویو ابدی/

61متر/تک خواب/پرده خور/ویو ابدی/

1 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬508٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
بنام یگانه معمار هستی
⚜️Mehravar RealState⚜️
⚜️خانمها-آقایان⚜️
سلام
✔️با آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان ✔️
✔️✔️دسترسی عالی ✔️✔️
✔️61متر
✔️1خواب
✔️دو واحد در هر طبقه
قابلیت رهن به مبلغ 800میلیون تومان
صفر تا صد بازسازی شده
مالک منعطف

⚜️تهرانو خاقانی خیابان باستانی(مهرآور) مسکن مهراور⚜️
⚜️برای دسترسی راحت و سریع به آدرس ما مسکن مهرآور را در نشان و بلد جستجو نمایید.
✔️کارشناسان ما شما را در جهت خرید فروش رهن و اجاره به صورت رایگان مشاوره میدهند✔️
✔️جامع ترین فایلینگ نوساز قوی و به روز.
✔️جامع ترین فایلینگ کلنگی .
✔️قوی ترین فایلهای شخصی را از ما بخواهید.
✔️همکاری با سازندگان خوشنام و باسابقه منطقه.
⚜️ همکاران محترم تماس نگیرند ⚜️
موردهای مشابه مناسب با بودجه شما موجود میباشد
⚜️⚜️زمان شما برای ما با ارزش میباشد⚜️

علی مردانی