تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر/دوخواب/پارکینگ/تکواحدی

61متر/دوخواب/پارکینگ/تکواحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬270٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬606٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅61متر ✅پارکینگ
✅دوخواب ✅تکواحدی
قصر نورسرتاسر پرده خور
✔️پارکینگ غیرمزاحم بهمراه پارکینگ مهمان
✔️لوکیشن عالی (کارون تقاطع بوستان سعدی)
✔️گذر پهن و ماشین رو بسیار امن و همسایگان محترم
✔️فول بازسازی شده بدون یک ریال هزینه خاص
✔️اتاقها بزرگ و مستر و نورگیر عالی و کف پارکت
⏩انتخاب از ما و پسند از شما
▶️خرید طبق شرایط شما با ما

⚜️دپارتمان بزرگ ستارگان⚜️
✅مشاور حرفه ای و امین شما:آقای راد✅