تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر فول بازسازی کارون بوستان

61متر فول بازسازی کارون بوستان

2 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬737٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
61متر 2خواب
برای بازدید با شماره
صفر نهصدوسیوپنج هفتصدو هجده بیستو هفت بیستو چهار تماس بگیرید