تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب61متر/موقعیت اداری/رو به نما/نوساز.

61متر/موقعیت اداری/رو به نما/نوساز.

2 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
9٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
155٬737٬000 تومان
طبقه
6
باسلام و عرض احترام.

معرف واحد موقعیت اداری به متراژ.

61متر.

فول امکانات.

نوساز. واحد رو به نما با نورگیر عالی.

لابی.لابی من. نگهبانی و سرایداری مقیم.

لوکیشن بینظیر.

لطفا جهت بازدید و اطلاعات کامل تماس بگیرید.

فرهوتی

دپارتمان بزرگ گالریا.

با این مجموعه خریدی امن و در آسایش کامل را تجربه خواهید کرد.