تائید
فروش مسکونیآپارتمان62 متر/2 خواب/سرمایه گذاری

62 متر/2 خواب/سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1385
قیمت کل
5٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬935٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
به نام خداوند بخشنده ی مهربان

700 میلیون زیر قیمت

عیدی ما به شما

62 متر 2 خواب
سالن پرده خور رو به جنوب
اتاق های استاندارد
سرویس ایرانی و فرنگی
لوکیشن دنج
نورو نقشه عالی
دسترسی آسان به مراکز خرید وبزرگراهها

فقط و فقط برای 2 روز این قیمت
مشتری پرداختی نقدی تماس بگیره

کارشناس امور ملکی مهندس بهروز محمودی