تائید
فروش مسکونیآپارتمان62 متر 2خ / جیحون پایین دامپزشکی

62 متر 2خ / جیحون پایین دامپزشکی

2 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬709٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
جیحون پایین تر از دامپزشکی کوچه آذربایجان

دو طرف نور بسیار خوش نقشه

پارکینگ سندی و غیر مزاحم

انباری و بالکن

خود مالک 450 میلیون رهن میکنه

دو واحدی / طبقه 3 سندی

فروشنده 100 درصد