تائید
فروش مسکونیآپارتمان62 متر/پارکینگ سندی/16 متری امیری، ربیعی

62 متر/پارکینگ سندی/16 متری امیری، ربیعی

2 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬290٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق

62متر خوش نقشه

چهار طبقه دو واحدی

طبقه دوم سندی ،سوم رویت

خوش نقشه بدون پرتی

پارکینگ سندی غیر مزاحم

انباری. بالکن

آماده تخلیه

هزینه پارکینگ 200 میلیون جداگانه محاسبه میشود

لوکیشن 16 متری امیری کاظمی

کارشناس تخصصی زیر نظر اتحادیه املاک

همزیی