تائید
فروش مسکونیآپارتمان62 متری شرقی های وحدت

62 متری شرقی های وحدت

1 سال پیش در کرج

متراژ
62
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬770٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬548٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✔️املاک طاهر شعبه نگارستان✔️

خرید،فروش،رهن و اجاره،ویلا،آپارتمان،سوله،زمین

⚜️مشاور شما : آرش فر⚜️

آدرس دفتر : شهرک وحدت ورودی نگارستان نبش 15 غربی

❕قوی ترین و کامل ترین فایلینگ در منطقه❕