تائید
فروش مسکونیآپارتمان62 متری فول امکانات رو به آفتاب 8سال

62 متری فول امکانات رو به آفتاب 8سال

1 سال پیش در تهرانپارس شرقی

متراژ
62
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
5٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
93٬387٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
،           ❗     توجه  ❗   توجه    ❗
       فرصتی استثنایی برای خانه دار شدن

آپارتمان 62متری رو به نور
1 خواب استاندارد
✅خوش نقشه و چیدمان بی نظیر
✅غرق در نور و بدون نیاز به نور لامپ در روز
✅لوکیشن عالی نزدیک به بلوار شاهد
✅کوچه برند تهرانپارس
✅فرصت بسیار محدود برای یک خرید ارزنده
✅بدون مشابه در منطقه
✅قابلیت رهن تا 800 میلیون تومان
✅قابلیت دریافت وام تا 960 میلیون تومان
✅زیر قیمت منطقه

املاک دیدار با مجوز رسمی از اتحادیه املاک
مشاور و امین شما در امور ملکی
آقای محمدزاده