تائید
فروش مسکونیآپارتمان625 متر بنا در 5 طبقه یکجا

625 متر بنا در 5 طبقه یکجا

2 سال پیش در تهران

متراژ
625
ساخت
1402
قیمت کل
185٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
296٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
مستغلات
پنج طبقه تکواحدی
موقعیت و لوکیشن قوی
هر طبقه 125 متر
فروش یکجا
هم با کلنگی معاوضه میکند و هم مشارکت میکند
متریال درجه یک

و موارد متنوع با متراژهای بزرگتر و کوچکتر
بهترینها را به شما معرفی می کنیم

مسکن خانه ایرانvip
بلوار بهزاد تقاطع یادگار
شهاب