تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر/آذربایجان/فوق العاده خوش نقشه

62متر/آذربایجان/فوق العاده خوش نقشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬032٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️هوالرزاق⚜️
⭐️⭐️⭐️املاک بزرگ ستارگان⭐️⭐️⭐️

⭕️⭕️در بهترین لوکیشن ؛آذربایجان⭕️⭕️
✅62متر
✅2خواب
✅طبقه 3سندی

✅تک واحدی
✅فوق العاده خوش نقشه وفول بازسازی شده

✔️سالن مربع ،بدون کوچکترین پرتی
✔️اتاق خواب های استاندارد مناسب سرویس 2نفره
✔️آشپزخانه تمیز درخور سلیقه بانوان،کابینت هایگلاس

✔️دسترسی عالی ب خیابان رودکی،مراکز خرید سلسبیل
مترو نواب،خ آذربایجان

❌صفر تا صد بازسازی شده بدون کوچکترین خرج❌

⭕️رهن تا 450میلیون از طرف ما
⭕️با قابلیت گرفتن وام زوجین ب مبلغ 960میلیون

❌❌تنها با پرداخت 1/950میلیون صاحب این واحد، دربهترین لوکیشن شوید ❌❌

⭕️مالک فروشنده واقعی
⭕️گذر کوچه عریض

برای دریافت اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس بگیرید☎️

⚜️مشاور و کارشناس منطقه خانم رضایی⚜️

⭐️املاک ستارگان⭐️
خیابان آذربایجان،بین خوش و قصرالدشت،پلاک 888