تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر آپارتمان/2خواب/آکواریوم نور

62متر آپارتمان/2خواب/آکواریوم نور

1 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1396
قیمت کل
4٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬935٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
با عرض سلام و خسته نباشد

62متر آپارتمان/2خواب/آکواریوم نور

✔️گذر عریض ،لوکیشن سپه

✅️ پارکینگ سندی غیر مزاحم با
درب مجزا

✅️ پذیرایی قابل چیدمان،با نور عالی

✔️ آسانسور 6 نفره موتور ایتالیایی

✔️دسترسی بی نظیر به وسایل نقلیه عمومی
و بازار ها

با اطمینان " آخرین بازدید شما " خواهد بود

مشاور و کارشناس ملکی شما :
اهورا

✔️املاک بزرگ سناتور ✔️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ سناتور با 2شعبه فعال

املاک سناتور شما راشایسته بهترینها می داند