تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر آپارتمان تک خواب فول

62متر آپارتمان تک خواب فول

1 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1393
اتاق
1
قیمت کل
5٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬129٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
62متر تکخواب فول
زیر قیمت منطقه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارشناسان مسکن آی تی بیژن

تمام افتخارمان این است که در این سال ها سرمایه بزرگی چون شما و اعتماد شما را داریم. در مجموعه ما همه چیز بر مبنای صداقت و تعهد به شما بناشده است .