تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر/دوخواب/پارکینگ/شاهین شمالی

62متر/دوخواب/پارکینگ/شاهین شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
83٬064٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
همراه شما از،انتخاب تا خرید ✔️
آپارتمان بازسازی و شیک در تاپ لوکیشن منطقه
با ما خریدی مطمئن را تجربه کنید✔️
مشاور تخصصی در منطقه 5
خانم مولایی