تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر فول دیزاین/نورگیر و پذیرایی مربع/طبقه دوم

62متر فول دیزاین/نورگیر و پذیرایی مربع/طبقه دوم

1 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬387٬000 تومان
طبقه
1
➖➖➖املاک بزرگ اِفتخار➖➖➖

بی شک با 99درصد فایل های منطقه در کنار شما عزیزان هستیم

*برای هر سلیقه و بودجه ای پیشنهادی داریم*

❗واحدی منحصر به فرد بدون کوچکترین ایراد

☀️آفتاب مهمان همیشگی خانه شما
✔62متر با نقشه ایده آل

⚛ املاک افتخار برای سلیقه های خاص⚛

⭕کارشناس تخصصی واحدهای لوکس منطقه؛ موسوی ⭕