تائید
فروش مسکونیآپارتمان63 متر/ دوخواب/ فول/ مجیدیه شمالی .کمالی

63 متر/ دوخواب/ فول/ مجیدیه شمالی .کمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1393
قیمت کل
6٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
103٬174٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
63 متر
بسیار خوش نقشه
بدون پرتی
در بهترین لوکیشن مجیدیه شمالی
خ کمال

هر طبقه سه واحد
دارای 2 پاسیو در اختیار هر کدام به متراژ 9 متر
11 ساله واقعی
فول مشاعات بازسازی شده و کلیه تاسیسات و سیم کشی نو شده

تخلیه و آمده محضر

فایل شخصی
لطفا همکار تماس نگیره
با اولین بازدید خریدار ملک میشین

به دلیل عدم تمایل مالک به انتشار عکس های واحد در آگهی
در صورت تمایل پیام دهید عکسهای واحد رو خصوصی براتون ارسال کنم( واتس اپ.تلگرام)

مشاور جهانی