تائید
فروش مسکونیآپارتمان63 متر واحد ژورنالی و لوکیشن دنج فول بازسازی

63 متر واحد ژورنالی و لوکیشن دنج فول بازسازی

2 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1388
قیمت کل
4٬760٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬555٬000 تومان
طبقه
3
بالکن
دارد
63 متر خطی رو به آفتاب
قیمت بسیار بسیار مناسب

برای احترام به وقت شما و خودمان آگهی کاملا واقعی میباشد(فایل کاملا شخصی ست خرید این واحد با بنده بوده)

960 تا 1920 وام میگیره
650 رهن میره

علیاری9408759-0912
☎️پاسخگوی تماس های شما از ساعت 8 الی 24
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای علیاری 09129408759

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد