تائید
فروش مسکونیآپارتمان63 متری / همکف / 20متر حیاط / فلاح،قفیلی

63 متری / همکف / 20متر حیاط / فلاح،قفیلی

2 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1382
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬730٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬333٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
❤﷽❤️
❗❗❗لطفا با دقت بخوانید❗❗❗
☑️قیمت کل ملک 2700 میلیارد تومان☑️
✨ قیمت هر متر طبق عرف املاک 43 میلیون✨
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

⭐⭐حیاط فقط برای واحد
⭐⭐⭐دسترسی به محلیت فلاح
⭐⭐⭐⭐دسترسی مراکز خرید
⭐⭐⭐⭐⭐محلیت فوق العاده خوب
✅1100 وام خانواده بدون ضامن✅
شرایط :1 فرزند زیر 20 سال
✅1200 وام خانواده بدون ضامن✅
شرایط : 2 فرزند زیر 20 سال
✅960میلیون وام زوجین بدون ضامن✅
✅560میلیون وام فردی بدون ضامن✅
✅قابلیت450تا550میلیون رهن✅
✖️➕➖➗
قیمت کل ملک(2700) - رهن(500) - وام زوجین(960) = نقدینگی شما(1240)میلیون
➗➖➕✖️
️کارشناس منطقه️
امیرمحمد اکرامیان