تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر 1خواب بازسازی شده تمیز فول قائمیه

63متر 1خواب بازسازی شده تمیز فول قائمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
63
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
1٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬587٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5

دارای سند تک برگ
قابلیت دریافت وام تا سقف 500 میلیون تومان
قابلیت رهن تا مبلغ 350 میلیون تومان

⚖️کارشناس و مشاور شما سروران در امر خرید و فروش ⚖️
شیرازی
املاک امید
با مدیریت امید اجاق زاده

ادرس دفتر :
قائمیه ، کوچه 19 ، نبش 4 راه اول ، املاک امید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین مسکن امید شعبه2