تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر/1خواب/نوساز

63متر/1خواب/نوساز

2 هفته پیش در طرشت

متراژ
63
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏13,860,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏220,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
مشخصات ملک :

63 متر 1 خواب
طبقه اول
6 طبقه 3 واحدی
نوساز

امکانات :

پارکینگ
انباری
آسانسور
پاسیو 6 متری

توضیحات تکمیلی:

تحویل برج 5
5 درصد تحویل و 5 درصد سند
تاپ لوکیشن منطقه
کوچه دنج و آرام
دسترسی عالی به مترو و خدمات رفاهی

جهت هماهنگی بازدید لطفا تماس بگیرید:
رفیعی
املاک فدک