تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر 1خواب کلکسیون نور و نقشه /سازمان برنامه/

63متر 1خواب کلکسیون نور و نقشه /سازمان برنامه/

1 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1390
اتاق
1
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
126٬984٬000 تومان
طبقه
3
❇️❇️دپارتمان بزرگ بارمان❇️❇️

☑️ما کنارتان هستیم تا شما به آپارتمان ایده عال ☑️خود برسید
☑️☑️هدایتی هستم کارشناس امور ملکی

❌63متر 1خواب سالن ی تیکه و خوش نقش❌
⭕️بدون یک سانت پرتی
⭕️بهترین لوکیشن ،با دسترسی عالی
⭕️مشاعات تمیز و در خور تحصین
⭕️یکی از بهترین فرعی های دنج و آرام

⬅️فول امکانات ⬇️⬇️⬇️
⬅️پارکینگ،انباری،آسانسور.بالکن➡️

⏺قابلیت دریافت وام بانکی⏺
⏺قابلیت دادن رهن تا 900م⏺

⬅️مالک فروشنده واقعی و منعطف

⚜️⚜️خرید خوب خود را به رخ بکشید⚜️⚜️

برای اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید