تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر/تک واحدی/تمیز/ خوش ساخت/بلوارشورا

63متر/تک واحدی/تمیز/ خوش ساخت/بلوارشورا

2 سال پیش در قدس

متراژ
63
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬428٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⭐هرچه از خاک است،طلا می دهد⭐
⭐دپارتمان تخصصی پلاس⭐

⭐زبده ترین مشاوران منطقه در خدمت مشتریان عزیز⭐

مشخصات کلی واحد✅

⚜️4 طبقه

✅بالکن رو به نما
✅گذر 16 متری / فاصله کم با بلوار اصلی
✅دسترسی قوی به معابر / میادین و خروجی های اصلی و اتوبان ها
✅دسترسی سریع و آسان به اماکن رفاهی نظیر:
✔️نانوایی و هایپر مارکت ✔️درمانگاه و داروخانه
✔️مدارس ✔️فضای سبز و اماکن تفریحی

♦️قابلیت رهن تا 220 میلیون تومان از طرف املاک♦️

⬆️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⬆️

لوکیشن : محدوده بلوار شورای شمالی

☎️مشاور در امور ملکی و کارشناس حقوقی:آقای محمدی
_________________________________________
⚡مشاوره دادن به شما عزیزان افتخار ماست⚡
⭐مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان⭐
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان پلاس

????دپارتمان تخصصی املاک پلاس پلی بین شما و خانه رویائیتان➕