تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر/تکواحدی/پارکینگ دار/امامزاده حسن

63متر/تکواحدی/پارکینگ دار/امامزاده حسن

1 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬650٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق
مختص سرمایه گذاران عزیز

✅ 63 متر
✅ تک خواب
✅4 طبقه تک واحدی
✅طبقه دوم سندی، 3 رویتی

✅پارکینگ سندی غیر مزاحم
✅انباری سندی
✅بالکن

سال ساخت: 1385/ نما سنگ

آدرس : امامزاده حسن، روزبهانی
قیمت کل با احتساب پارکینگ:
2/950 !!!!!!!!

مبلغ 400 میلیون تا 7 ماه دیگه رهن مستاجر
"از مبلغ کل کسر خواهد شد"

کارشناسان فروش:آقایی
املاک بزرگ سام