ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
63متر /دو طبقه 32متری پارکینگ باکس
63متر /دو طبقه 32متری پارکینگ باکس
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
63
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬587٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⭐️ *هلدینگ بزرگ سام*⭐️
✅ 63 متر در دو طبقه مجزا
✅ هر واحد تک خواب
✅ تک واحدی
✅طبقه دوم و سوم با هم
20 سال ساخت
صفتر تا صد بازسازی شده کامل از نما راه پله داخل .....
در واقع 2 تا آپارتمان 30 متری با خواب مجزا و بسیار خوش نقشه بدون پرتی
امکانات:
پارکینگ سندی غیر مزاحم
پارکینگ مهمان
انباری 5 متر سندی✅
سالن پرده خور
گذر پهن و مشجر
دسترسی مترو بی ار تی و فضای سبز وبازار متنوع
سال ساخت:18ساله جواز
قیمت کامل با پارکینگ:: 3.250
آدرس : سی متری جی/ سادات
کارشناس فروش ملکی منطقه زمانی
املاک بزرگ سام با سه شعبه فعال
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت