تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر سالن پرده خور سرمایه گذاری قائمیه

63متر سالن پرده خور سرمایه گذاری قائمیه

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
63
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬930٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬634٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️دپارتمان بزرگ نیکان ⚜️
⭕عجله کنید قیمت ها پایدار نیست⭕
⭕فروشنده واقعی ⭕⭕فروش فوری⭕
================================
✅ مشخصات کلی ✅
⭐63متر
⭐ مشاور شما در امور ملکی: بخشیان ⭐

〽️ آدرس دفتر: شهرک قائمیه - انتهای کوچه 17/3 پلاک3

⚜️ دپارتمان بزرگ املاک نیکان ⚜️
⭕️ بامدیریت: آقای حسن فتحی⭕