تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر/سرمایه گذاری/سالن پرده خور/سندشخصی/شیک

63متر/سرمایه گذاری/سالن پرده خور/سندشخصی/شیک

1 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
6٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
106٬349٬000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
یک واحدبسیارشیکوتمیزمناسب سخت پسندان

سالن پرده خور با آفتابگیر فوقالعاده و عالی

آفتابگیر در تمام ساعات روز سالن و اتاق ها

دسترسی به مراکز خرید کوروش،تیراژه،بوستان

ساختمان فوقالعاده مجهز به دوربین مداربسته

دارای لابی بسیار شبک و مجلل بی نظیر

لابی من 24ساعته و در خور شما

مدیریت ساختمان قوی بدون حاشیه میباشد

دارای مشاعاتی بی نظیر میباشد درحدمنطقه2

سند تک برگ شخصی میباشد
قابلیت 800میلیون رهن کامل میباشد
که فقط با پرداختی 5/900 بتونید صاحب این واحد بشین

واحد به شدت مناسب سرمایه گذاری
با سود دهی بسیار بالا و عالی

متین گلزار مشاور و امین شما!
فقط تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شهر

پکیج کامل از رفاه و آسایش را از ما بخواهید