تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر/غرق نور/خوش نقشه/خ قدس

63متر/غرق نور/خوش نقشه/خ قدس

1 سال پیش در قدس

متراژ
63
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬440٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬857٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
به نام ایزد منان
دِپـارتـمان کـاخ
(فرصتی مناسب برای خرید خوب)

✨ واحد 63متری
✨سه طبقه/تک واحدی
✨طبقه همکف
✨دسترسی عالی به امکانات رفاهی و مراکز درمانی،خرید،آموزشی

»رهن از طرف املاک 250میلیون«

دِپـارتـمان کـاخ