تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر/فول امکانات/سالن پرده خور/پونک

63متر/فول امکانات/سالن پرده خور/پونک

1 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1391
اتاق
1
قیمت کل
6٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
102٬698٬000 تومان
طبقه
4
بالکن
دارد
☆بنام خدا
☆فروش آپارتمان
☆مناسب سکونت و سرمایه گذاری

◇63متر
◇1خواب با کمد دیواری

◇منصوری املاک اوپال