تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر نوساز کلیدنخورده بهار تهرانپارس

63متر نوساز کلیدنخورده بهار تهرانپارس

2 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
8٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
130٬158٬000 تومان
طبقه
4
✅فایل شخصی✅
طبقه چهارم
آسانسور/ پارکینگ/ انباری/ بالکن
روبه آفتاب/ لابی شیک/ نوساز کلید نخورده/ سند تکبرگ
متریال به کار رفته درجه یک
✅لوکیشن: فرعی های دنج محدوده بهار✅
✅مشاورین املاک ا ول: مشاور شما مبین✅