تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر2خوابه طبقه2 پارکینگ اخ 4سال واقعی ابتدای فاز

63متر2خوابه طبقه2 پارکینگ اخ 4سال واقعی ابتدای فاز

2 سال پیش در کرج

متراژ
63
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬507٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✅️اساس کار ما بر پایه صداقت میباشد.✅️

⭕️تمام اطلاعات داخل آگهی دقیق و درست میباشد.⭕️

❌️سندتکبرگ آماده انتقال در دفترخانه
❌️اخذ کد رهگیری معتبر هنگام عقد قرارداد
❌️اخذ استعلامات لازم قبل از قرارداد

63متر دوخوابه
پلان مهندسی و بی عیب
بهترین طبقه در ساختمان (طبقه 2)
پارکینگ اختصاصی
فول دیزاین
کم واحد
4 سال واقعی
خیابان دوم شرقی

خرید آسان: نقدینگی + رهن
تمام واحد ها قابلیت دریافت 640م تومان وام مسکن میباشد.
_______________________________________

همین الان بعد از خوندن اگهی با من تماس بگیر ☎️
شاید تا 24 ساعت آینده این اگهی فروخته شده باشه

✅️کارشناس فروش✅️
خانم نظری