تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متر / دو خواب / نوساز / کوی فردوس

64 متر / دو خواب / نوساز / کوی فردوس

2 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1402
قیمت کل
7٬299٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
114٬046٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
✨️بنام یگانه خالق هستی✨️

فوری‼️ فوری‼️

فرصت استثنایی خرید ملک در منطقه5

✅️64 متر دو خواب مستر

✅️سالن اتاق ها غرق نور

✅️فول امکانات(آسانسور،پارکینگ،انباری)

✅️مالک فروشنده واقعی

✅️بدون کوچک ترین ضعف

✅️لوکیشن و دسترسی عالی

✅️فایل کاملا شخصی کلید در اختیار

‼️قابلیت 800 میلیون رهن کامل‼️
‼️قابلیت 960 میلیون وام مسکن‼️

پاسخگویی 24 ساعته تماس های شما

✅️سایه